Dlaczego Hotel Wyspiański jest wart polecenia?

Hotel Wyspiański jest świetnie umiejscowiony, jeśli chcesz trafić z niego do atrakcyjnych miejsc w mieście Kraka w szybko. Niedaleko położony jest Rynek Główny a także dworzec kolejowy. Chwilę dłużej zajmuje dotarcie do Kazimierza, jednak da się tam dostać na piechotę tylko . Ta część Krakowa to jedno z lepszych miejsc na całonocną zabawę. Od frontu Hotel Wyspiański wygląda podobnie jak inne budynki z mrocznej epoki socjalizmu, jednak we wnętrzu został nowocześnie wyremontowany. Można tam się przekonać, że w pełni zasługuje na trzy gwiazdki.
Hotel WyspiańskiHotel Wyspiański Posiada cztery piętra oraz ponad 230 pokoi połączonych z łazienkami. Wszystkie z nich są wysokiej jakości, mają telewizor oraz telefon i wi-fi. W pokojach o najwyższym standardzie znajdują się także kawa i herbata, a także czajnik, który daje możliwość ich przygotowania. W hotelu nie ma barier architektonicznych, dlatego łatwo mogą się po nim poruszać także osoby niepełnosprawne. Hotel ma windy, rampy oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich, a pokoje są wystarczająco duże, by dało się w nich bez problemu poruszać się wózkiem. Przystosowano również łazienki.
Co znajduje się w Hotelu Wyspiański? W hotelu, który znajduje się w niemal idealnym miejscu Krakowa, można znaleźć także zabawę i fantastyczne jedzenie. Posiada ekskluzywne kasyno a także filię banku (ten sam budynek), a w hotelu jest umiejscowiony bar oraz restauracja z potrawami z całego świata (także z Polski). Hotel posiada odpowiednią ilość miejsca, by można było tu organizować także duże imprezy. Zapewniamy miejsce dla 130 osób i bardzo dużo wybór alkoholi świata. Latem może się tu pomieścić jeszcze więcej osób, gdyż dostępny jest wtedy nasz ogródek. Często spotykają się w tym miejscu również Krakowianie, jak i sami goście hotelowi. W hotelu często mają miejsce konferencje, zdarza się, że o zasięgu międzynarodowym. Sprzyja temu zarówno doskonałe położenie hotelu, jak i profesjonalna obsługa, zapewniana przez hotel. Przy hotelu znajduje się strzeżony parking dla gości. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. To idealne miejsce także dla osób, które przybywają do Krakowa w celu zwiedzania zabytków..

Podobne artykuły

Dodaj komentarz